logo Marka Haslingera
trądzik na skórze

O Mnie

Dermatologią zajmuję się od 1993 roku. Od 1995 roku prowadzę w Dębicy prywatny gabinet dermatologiczny.

Jako jeden z pierwszych gabinetów na podkarpaciu (2003 rok) zapoczątkowałem stosowanie LASERÓW w dermatologii, najpierw w celu trwałego usuwania owłosienia,potem również LASER do zamykania naczyń krwionośnych na twarzy i nogach, likwidacji naczyniaków, "rumieńców",plam ,przebarwień barwnikowych i tatuaży.

Oczywiście stosuję również BOTOX i kwas hialuronowy (wypełniacz) do usuwania zmarszczek. Trudno wymienić wszystkie zabiegi stosowane w moim gabinecie- wszysko na mojej stronie.

Posiadam bardzo duże doświadczenie i przeszkolenie w zabiegach dermatologii estetycznej, zapraszam do obejrzenia moich certyfikatów i dyplomów ze szkoleń w Polsce , Europie i Stanach Zjednoczonych.

Pracowałem i szkoliłem się między innymi w Krakowie (Klinika Dermatologii), Tarnowie (Oddział Dermatologii Szpitala im.Szczeklika), Iwoniczu ( IWOLANG Klinika Dermatologiczna prof.Langnera),Tuchów (Poradnia Dermatologiczna),Brzesko (Gabinet prywatny).

Obecnie poza prowadzeniem dwóch gabinetów dermatologii ogólnej i estetycznej w Dębicy, wykonuję zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej w Kosmetycznym Instytucie Hotelu SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju,oraz w spółce Derm-Estetica w Tarnowie.

Dogodne położenie Dębicy oraz bardzo szeroki zakres zabiegów powoduje to że mam pacjętów z Rzeszowa, Mielca, Ropczyc-Sędziszowa ,Jasła i inych okolicznych miejscowości.

Polecam swoje usługi z zakresu leczenia chorób skóry ,korekcji jej niedoskonałości i powstrzymania objawów starzenia, możecie państwo liczyć na profesjonalizm, najnowszy sprzęt i techniki zabiegów oraz na przystępną cenę.

  • Dyplom Lekarza - Śląska Akademia Medyczna 1991 rok,

  • Staż Podyplomowy i uzyskanie Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza 1992r.,

  • Staże specjalizacyjne z dermatologi w Oddziale dermatologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie i w Klinice Dermatologii Collegium Medicum UJ w Krakowie w latach 1992 do 1998,

  • Uzyskanie I stopnia specjalizacji z dermatologii i wenerologii - 1994,

  • Uzyskanie II stopnia specjalizacji z dermatologii i wenerologii - 1998,

  • amerykańska nostryfikacja dyplomy lekarza (ECFMG Certificate)- 1998,

  • Od 1995 nieprzerwana prywatna praktyka dermatologiczna.

  • Praktyka dermatologiczna w publicznych i prywatnych gabinetach dermatologicznch między innymi w Tarnowie,Brzesku,Tuchowie i w Iwoniczu Zdroju (IWOLANG) w przeszłości.

  • Od zimy tego roku konsultacje i zabiegi dermatologii estetycznej w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju.

  • Kursy, szkolenia i kongresy z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej w kraju i zagranicą--dyplomy i certyfikaty.

Kontakt i lokalizacja

lek. med. Marek Haslinger
specjalista dermatolog

39-200 Dębica, ul. Piłsudskiego 10
(nowy budynek Manufaktura Zdrowia)

602 789 581

hasmark@o2.pl